
The Story
Fontana Forni Mini Portable Pizza Desk.
Features:
|
|
Specifications:
| Primary Construction Material: | 304 Stainless Steel Top |
| Tool Holder: | Four Spaces |
| Upper Surface Dimensions: | 29.5" x 23.6" |
| Lower Storage Dimensions: | 29.5" x 23.6" |
| Warranty: | 2 Year Manufacturer Defect |
Assembled Dimensions:
| Height: | 34.43" |
| Width: | 29.5" |
| Depth: | 23.6" |
| Weight: | 84 lb. |
Documents:
| Spec Sheet: | Link |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
Fontana Forni Mini Portable Pizza Desk.
Features:
|
|
Specifications:
| Primary Construction Material: | 304 Stainless Steel Top |
| Tool Holder: | Four Spaces |
| Upper Surface Dimensions: | 29.5" x 23.6" |
| Lower Storage Dimensions: | 29.5" x 23.6" |
| Warranty: | 2 Year Manufacturer Defect |
Assembled Dimensions:
| Height: | 34.43" |
| Width: | 29.5" |
| Depth: | 23.6" |
| Weight: | 84 lb. |
Documents:
| Spec Sheet: | Link |














